Data: 08-07-2020
Imieniny: Arnolda, Edgara, Elżbiety

Aktualności

„ Z rolnictwa w ,, budowlankę" "

opublikowano: 16.06.2011

Euro - Konsuli sp. z o. o. serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu „ Z rolnictwa w ,, budowlankę"", dającym możliwość uzyskania państwowych uprawnień operatora koparko - ładowarki ki. II lub operatora żurawia wieżowego.
Szkolenie w formie wykładów (część teoretyczna) oraz zajęć praktycznych na poligonie ćwiczeniowym przeprowadzone będzie w dni poM>szednie przez Ośrodek Szkoleniowy "KURSOR" w Chełmie.

Szkolenie skierowane jest do rolników (zarejestrowani w KRUS) lub ich domowników zamieszkujących województwo lubelskie, posiadających co najwyżej średnie wykształcenie.
Mając na uwadze zapotrzebowanie na tego rodzaju formę podnoszenia kwalifikacji przez mieszkańców Państwa Gminy, zwracamy się z prośbą o poinformowanie ich za pomocą plakatów oraz idotek, które przesyłamy w załączeniu, o możliwości udziału w szkoleniu.
Uprzejmie prosimy o umieszczenie materiałów informacyjnych w takich miejscach aby jak najwięcej osób mogło dowiedzieć się o naszym projekcie.
Szkolenie jest całkowicie bezpłatne, ponadto zapewniamy wyżywienie, ubezpieczenie uczestników na czas trwania projektu, materiały szkoleniowe oraz zwrot kosztów dojazdu.
Wszelkie informacje i szczegóły można uzyskać na stronie www.euro-konsult.pl oraz w biurze projektu w Lublinie przy ul. Chopina 19/7, tel. 081 473 27 07, e-mail: lublin@euro- konsult.pl.